Зарахування до закладів освіти

Про зарахування до закладів освіти від Департаменту освіти і науки № 063-2467 від 06.05.2020 р.

Розпорядження про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва територій обслуговування

Зразок довідки для проходження медогляду учнів 1-10 класів на 2020-2021 н.р.

Наказ № 95 від 12.05.2020     Про організований прийом документів для зарахування дітей до 1 класу

На численні прохання вчителів  і батьківської громадськості надаємо роз'яснення щодо порядку прийому документів і зарахування дітей до закладів освіти міста Києва, передбаченого Листом Департаменту освіти і науки від 23 квітня 2020 р. № 063-2282.

Зарахування учнів до  закладу загальної середньої освіти:

- Прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умови фізичного повернення педагогічного колективу до приміщення закладу освіти.

- Термін прийому документів буде дотримано – не менше одного місяця з початку оголошення прийому;

- Першочергово зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти.

- Батьки майбутніх першокласників при поданні заяви про зарахування можуть не пред’являти документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків, якщо відомості про дитину містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва, та адреса реєстрації відноситься до території обслуговування закладу освіти;

- Зарахування на вільні місця теж відбуватиметься із дотриманням вимог до проведення жеребкування.

- Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника).

- До заяви додаються: копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

- Якщо відомості про дитину не містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінали документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

- Через місяць після початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу освіти будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладів освіти оригінали вищеперерахованих документів.

- Одночасно з дітьми, які мають право на першочергове зарахування, на вільні місця (у разі їх наявності) зараховуються діти, якщо кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць у перших класах.

- У разі, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в закладі перевищує кількість наявних місць в 1-х класах, жеребкування на вільні місця проводиться через 5 днів після оприлюднення списку зарахованих учнів.

- Наказ про зарахування учнів за результатами жеребкування видається через 5 днів після проведення жеребкування за умови надання до закладу освіти оригіналів документів.

Прийом майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде завершено максимально через 42 (43) дні після його оголошення.

- Заяви на конкурсні випробування до 5-х класів закладів загальної середньої освіти ІІ та ІІ-ІІІ ступенів навчання та новоутворених 5-х класів подаються в електронному вигляді з 15 по 31травня!

Рекомендовано перше конкурсне випробування провести 5 червня (у разі можливості фізичного повернення учасників освітнього процесу до приміщення закладу освіти); друге (якщо таке передбачено закладом освіти) - 10 червня.

- Зарахування до 10-х класів закладу освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів здійснюється після оголошення наказу про переведення учнів 9 класу цього закладу освіти (які виявили намір продовжити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти).

- Зарахування на вільні місця до 10-х класів закладів освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів (за їх наявності) та 10-х класів закладів освіти ІІІ ступеня здійснюється за результатами конкурсу.

Шановні батьки, слідкуйте за інформацією щодо особливостей прийому до закладів освіти, наявності вільних місць тощо, що розміщено на веб-сайті закладу освіти!

Також просимо приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров'я у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.