Захід пам’яті Героїв Небесної Сотні

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними у його житті. І сьогодні у спеціалізованій школі № 316 відбувся тематичний захід, присвячений ушануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. П’ять років минуло з тих подій, що назавжди вкарбувалися в історію України, у серце кожного українця.
Перед початком заходу голова методичного об’єднання учителів історії Тарара Тетяна Олександрівна озвучила основні віхи історії Героїв Небесної Сотні. Учні закладу освіти від щирого серця читали вірші, присвячені подіям лютого 2014 року, а також переглянули відеоролик «Реквієм Небесній Сотні».
На вшанування пам'яті про загиблих героїв завітали очевидці Майдану та учасники бойових дій в зоні АТО Ярослав Люти та Сергій Миронюк, які розповіли юному поколінню про ті буремні дні, про Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє та допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, що за себе і свою державу потрібно боротися. Емоційною кульмінацією заходу стала мить проголошення гасла «Слава Україні! Героям Слава!».
Тож самовідданість і жертовність Героїв Небесної Сотні пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя, а «Мирні солдати Майдану» навіки зайняли свої пости на захисті українського народу. Небесна Сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами. Вони в наших серцях.