Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти

Класний керівник у школі – це стрижень всього освітнього процесу, це унікальна особистість, яка з’єднує в єдине ціле дитину, учителів, батьків, громадськість.

Змістовно, цікаво і продуктивно відбулося 28 січня 2019 року у закладі освіти засідання педагогічної ради «Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти».

Учасники педради серйозно, глибоко і виважено проаналізували особливості виховної роботи в Новій українській школі. Під час практичної частини засідання з педагогічним колективом було проведено вправи «Сонечко сяє» та «Патріотичний кросворд» на відпрацювання сучасних методів виховання. Байдужих на педраді не було ні серед класних керівників, ні серед учителів-предметників.

Засідання педагогічної ради пройшло активно, творчо  і мало високий коефіцієнт корисної дії для роботи методичного об’єднання класних керівників, для пошуку нових інноваційних форм роботи кожного учителя-предметника задля вироблення компетенцій учнів XXI століття.