Вітаємо переможців районних предметних олімпіад та конкурсів у 2017-2018 навчальному році

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад

у 2017-2018 навчальному році

п/п

ПІ учня

клас

предмет

місце

ПІБ вчителя

1

Заяць Ольга

11-А

українська мова

ІІ

Шевченко Л.В.

2

Іванченко Лілія

9-Б

українська мова

ІІ

Марченко О.П.

3

Чехонадських Вікторія

7-В

українська мова

ІІ

Радченко Г.І.

4

Гіловянц Кирило

9-В

географія

ІІ

Соколовська Я.В.

5

Іванченко Лілія

9-Б

географія

ІІІ

Соколовська Я.В.

6

Риндя Ілля

8-А

географія

ІІІ

Соколовська Я.В.

7

Гіловянц Кирило

9-В

історія

III

Тарара Т.О.

8

Ісаєнко Євген

11-А

історія

II

Колісниченко Т.Б.

9

Євтушенко Ігор

11-А

історія

ІІІ

Колісниченко Т.Б.

10

Цуркова Наталія

11-А

психологія та педагогіка

III

Серафімова І.А

11

Литовка Олександр

4-В

математика

ІІІ

Завальнюк Т.Г.

12

Іванченко Лілія

9-Б

біологія

ІІІ

Петренко Л.П.

13

Тодосієнко Вікторія

8-В

трудове навчання

ІІІ

Корнієнко Т.В.

14

Чехонадських Вікторія

7-В

зарубіжна література

ІІ

Гудиря Л.А.

15

Гіловянц Кирило

9-В

зарубіжна література

ІІ

Розумовська І.К.

16

Буртова Анастасія

10-Б

зарубіжна література

ІІІ

Бугера Н.О.

17

Гіловянц Кирило

9-В

англійська мова

ІІ

Кондратенко Л.М.

18

Чигрин Віталій

7-Б

ІКТ

ІІІ

Бєлан А.В.

19

Гіловянц Кирило

9-В

ІКТ

ІІІ

Бєлан А.В.

20

Шулежко Ростислав

10-Б

ІКТ

ІІІ

Бєлан А.В.

21

Талалай Поліна

6-Б

образотворче мистецтво

І

Корнієнко Т.В.

22

Залевська Софія

6-

образотворче мистецтво

ІІІ

Корнієнко Т.В.

23

Дремлюк Анна

8-А

образотворче мистецтво

ІІІ

Корнієнко Т.В.

24

Риндя Ілля

8-А

російська мова

ІІІ

Бугера Н.О.

25

Гіловянц Кирило

9-В

правознавство

ІІ

Бурдова Т.Г.

26

Буртова Анастасія

10-Б

правознавство

ІІІ

Бурдова Т.Г.

27

Шулежко Ростислав

10-Б

правознавство

ІІІ

Бурдова Т.Г.

28

Заяць Ольга

11-А

правознавство

ІІІ

Бурдова Т.Г.

29

Водчиць Марта

7-В

хімія

ІІ

Кузнєцова Т.А.

30

Чигрин Віталій

7-Б

хімія

ІІІ

Кузнєцова Т.А.

31

Гіловянц Кирило

9-В

веб-дизайн

І

Бєлан А.В.





Конкурси

п/п

ПІ учня

клас

місце

ПІБ вчителя

конкурс

1

Чехонадських Вікторія

7-В

ІIІ

Радченко Г.І.

імені Петра Яцика

2

ПискунМарина

11-А

ІІІ

Шевченко Л.В.

імені Петра Яцика

3

Буртова Анастасія

10-Б

ІІ

Сілецька Н.А.

імені Петра Яцика

4

Чигирин Віталій

7-Б

III

Совік Т.П.

імені Петра Яцика

5

Чудненко Софія

5-Г

ІІІ

Радченко Г.І.

імені Петра Яцика

6

Польгуй Поліна

6-Б

ІІ

Алексютіна Л.П.

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

7

Заяць Ольга

11-А

ІІІ

Шевченко Л.В.

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

8

Гіловянц Кирил

9-В

III

Шевченко Л.В., Задорожня Н.О.

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

9

Водчиць Марта

7-В

II

Задорожня Н.О

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

10

Кириченко Ольга

8-Б

III

Радченко Г.І.

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка