Вітаємо із закінченням школи!

Дорогі випускники!

У цей чудовий літній день, коли ви, прощаючись зі школою, стоїте пліч-о-пліч зі своїми друзями на порозі дорослого життя, щиро бажаю кожному з вас святкового настрою, щирих посмішок і радісного спілкування.

Шкільна пора – це спогади про  перше кохання, перші звершення та досягнення, вірних друзів та інколи суворих, але мудрих вчителів. Нехай сьогодні кожен, хто покидає рідну школу назавжди, запам’ятає її такою – привітною і відкритою. Нехай голоси улюблених учителів назавжди залишаться у вашій пам’яті, а шкільні уроки ви будете згадувати з задоволенням і приємним теплим почуттям.

На вас, молоде покоління, Київ покладає великі надії і сподівання. Ми  завжди готові підтримати ваші прогресивні задуми і плани.

Вірте у себе та у власні сили!

Зі святом вас!

З найкращими побажаннями

директор школи                                                           Ольга Кондик