Виховна робота

Навчання починається з 6 років – школа І ступеня, яка на рівні з базовим компонентом включає поглиблене вивчення української мови, додатково вводиться вивчення російської мови, англійської мови, курсу «Християнської етики в українській культурі», сходинки до інформатики. У початковій школі функціонує окремий комп’ютерний клас. Класи І ступеня створюються з урахуванням психофізичних особливостей дитини та рекомендацій медико – педагогічної комісії. На ІІ ступені забезпечується одержання учнями базових знань, підготовка до початку самостійної діяльності. Враховуючи побажання батьків та їх дітей, здібностей учнів у школі відкриті класи з поглибленим вивченням математики та англійської мови. Головною метою діяльності цих класів є створення умов для навчання талановитої, обдарованої людини, залучення її до систематичної, науково – дослідницької, пошукової, експериментальної роботи. Учні школи активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. Під керівництвом учителів у Малій Академії Наук народжуються цікаві наукові проекти з різних дисциплін, передусім у галузі мов, літератур, суспільно-гуманітарних дисциплін. Все це робить учнів причетними до співпраці і досліджень з науковцями. Забезпечується інтелектуальний і творчий розвиток через систему внутрішніх і зовнішніх олімпіад, конкурсів.