27.05.2020
 Наказ № 86 від 27.05.2020 Про прийом дітей до 1-х класів (Департамент освіти і науки)
10.05.2020
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власностітериторіальної громади міста Києва Перелік закладів освіти
10.05.2020
Про зарахування до закладів освіти від Департаменту освіти і науки № 063-2467 від 06.05.2020 р.Розпорядження про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва територій обслуговуванняЗразок довідки для проходження медогляду учнів 1-10 класів на 2020-2021 н.р.Наказ № 95 від 12.05.2020     Про організований прийом документів для зарахування дітей до 1 класу  На численні прохання вчителів  і батьківської громадськості надаємо роз'яснення щодо порядку прийому документів і зарахування дітей до закладів освіти міста Києва, передбаченого Листом Департаменту освіти і науки від 23 квітня 2020 р. № 063-2282.Зарахування учнів до  закладу загальної середньої освіти:- Прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умови фізичного повернення педагогічного колективу до приміщення закладу освіти.- Термін прийому документів буде дотримано – не менше одного місяця з початку оголошення прийому;- Першочергово зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти.- Батьки майбутніх першокласників при поданні заяви про зарахування можуть не пред’являти документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків, якщо відомості про дитину містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва, та адреса реєстрації відноситься до території обслуговування закладу освіти;- Зарахування на вільні місця теж відбуватиметься із дотриманням вимог до проведення жеребкування.- Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника).- До заяви додаються: копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.- Якщо відомості про дитину не містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінали документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.- Через місяць після початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу освіти будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладів освіти оригінали вищеперерахованих документів.- Одночасно з дітьми, які мають право на першочергове зарахування, на вільні місця (у разі їх наявності) зараховуються діти, якщо кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць у перших класах.- У разі, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в закладі перевищує кількість наявних місць в 1-х класах, жеребкування на вільні місця проводиться через 5 днів після оприлюднення списку зарахованих учнів.- Наказ про зарахування учнів за результатами жеребкування видається через 5 днів після проведення жеребкування за умови надання до закладу освіти оригіналів документів.Прийом майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде завершено максимально через 42 (43) дні після його оголошення.- Заяви на конкурсні випробування до 5-х класів закладів загальної середньої освіти ІІ та ІІ-ІІІ ступенів навчання та новоутворених 5-х класів подаються в електронному вигляді з 15 по 31травня!Рекомендовано перше конкурсне випробування провести 5 червня (у разі можливості фізичного повернення учасників освітнього процесу до приміщення закладу освіти); друге (якщо таке передбачено закладом освіти) - 10 червня.- Зарахування до 10-х класів закладу освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів здійснюється після оголошення наказу про переведення учнів 9 класу цього закладу освіти (які виявили намір продовжити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти).- Зарахування на вільні місця до 10-х класів закладів освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів (за їх наявності) та 10-х класів закладів освіти ІІІ ступеня здійснюється за результатами конкурсу.Шановні батьки, слідкуйте за інформацією щодо особливостей прийому до закладів освіти, наявності вільних місць тощо, що розміщено на веб-сайті закладу освіти!Також просимо приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров'я у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.

Сторінки