Тиждень зарубіжної літератури

19 лютого в рамках тижня зарубіжної літератури відбувся захід "Із любов'ю в серці". До "Літературної кав'ярні" були запрошені вчителі, бібліотекарі, учні школи. Учні 9-их класів декламували вірші зарубіжних поетів у перекладах та мовою оригіналу. Затишна атмосфера зали, ніжні, сповнені Любові слова звучали емоційно, щиро, вишукано. Захід підготували учні 9 А, Б, В класів під керівництвом учителя зарубіжної літератури Бугери Наталії Олександрівни.

Юні знавці зарубіжної літератури змагались за першість у грі КВК. Боротьба між еомандами "Рукавичка" та "Колобок" була напружною, адже на кону стояло звання кращого знавця зарубіжної літератури. Всі учасники гідно впорались з усіма завданнями і сердечно привітали один одного із здобутими місцями.