Свята та розваги

Що? Де? Коли?

12 березня для учнів 4-х класів проводилася ІІ шкільна інтелектуальна мовознавча гра «Що? Де? Коли?». Перемога була за учнями.

Діти мали змогу продемонструвати знання з рідної мови, вміння працювати в команді, об’єднуватися для досягнення успіху. В кінці гри кожен учасник отримав диплом переможця.

Вітаємо!

Найрозумніший

У школі пройшла ІІ друга шкільна інтелектуальна мовознавча гра «Найрозумніший». Переможець гри та володар «мудрої сови» учень 7-А класу Ісаєнко Євгеній (класний керівник та вчитель української мови Шевченко Ліна Василівна). Друге місце посіли учні: учениця 10-А класу Ніколаєва Юлія (класний керівник Ластовецька Галина Андріївна та вчитель української мови Радченко Ганна Іванівна), учень 6-А класу Бойко Віталій (класний керівник Сілецька Наталія Анатоліївна та вчитель української мови Волотовська Тетяна Павлівна). Третє місце посіли учні: Філіпова Олександра (учениця 5-Б класу, класний керівник Базюк Зінаїда Іванівна та вчитель української мови Рудник Ольга Володимирівна), Мамот Олександра (учениця 5-А класу, класний керівник Приходько Ольга Григорівна та вчитель української мови Рудник Ольга Володимирівна).

Вітаємо, бажаємо успіхів!

Відкриття музею Тараса Шевченка

Головною подією, яка приурочена 200-річчю з Дня народженняТ. Г. Шевченка є 6 березня 2014 року -  відкриття Літературно-етнографічного музею Тараса Шевченка школи 316.Задум створення музею належить учнівському та педагогічному колективу на чолі з директором школи Кондик Ольгою Петрівною і цією ідеєю та роботою над проектом створення літературно-етнографічного музею Т.Г. Шевченка школи 316 запалилася і батьківська громадськість школи.

Усі педагоги та батьківська громада долучилися до створення музею, до пошуку експонатів, цікавої інформації. Хочемо відзначити творчу роботу таких педагогів: Шевченко Ліну Василівну, Задорожню Наталію Олександрівну, Розумовську Ірину Костянтинівну, Чуть Віру Костянтинівну, Рудник Ольгу Володимирівну, Колісніченко Тетяну Борисівну, Тарару Тетяну Олександрівну, Сілецьку Наталію Анатоліївну, Гудирю Людмилу Андріївну, Бугеру Наталію Олександрівну, Корнієнко Тамару Володимирівну, Пославську Наталію Валеріївну, Шнайдер Анну Миколаївну та інших. Внесли свій вклад в створення музею й педагоги початкової школи: Саченко Лариса Володимирівна, Хомич Лідія Андріївна, Дубова Катерина Сергіївна, Ромашко Тетяна Іваніівна,Волошина Олександра Вікторівна, Федорняк Вікторія Вікторівна, Костенко Ганна Миколаївна, Каток Світлана Василівна, Завальнюк Тетяна Геннадіївна, Тарасенко Марина Анатоліївна. А також подяка учням, юним екскурсоводам, що провели по життєвих та творчих сторінках біографії Т. Шевченка. Розрізана червона стрічка і музей гостинно запрошує усіх відвідувачів у свої стіни.

Конкурс читців-знавців творчості Тараса Шевченка у школі

З новою хвилею творчих особистостей 4 березня 2014 року пройшов у школі щорічний шкільний тур районного конкурсу читців-знавцівтворчості  Т.Г. Шевченка (організатор шкільного туру вчитель української мови Шевченко Ліна Василівна).Заздалегідь продумані слова, запрошення переможців конкурсу минулих років (випускник школи Носенко Назарій виконував роль ведучого заходу) та трепетна атмосфера — все це сприяло вихованню патріотизму підростаючого покоління, гордості за свою країну.

Переможцями цьогорічного конкурсу стали Марченко Діана (учениця 8-В класу), Кирпичова Анна (учениця 9-Б класу), Левковська Анастасія (учениця 8-А класу). Дівчата повністю втілили задум самого Кобзаря у розкритті літературних образів, з якими були нероздільні під час декламування. Почесне ІІ місце посіли учні Сілецька Аліна (учениця 6-А класу), Ковальова Діана (учениця 9-Б класу) та ІІІ місце зайняли Кірімов Максим (учень 3-В класу), Сінчук Єлизавета (учениця   6-В класу), Бойко Віталій (учень 6-А класу), Гой Ксенія (учениця 3-В класу). Це були не просто читання, це життя поезією, під час якого у декого бриніли сльози.