Список педагогічних працівників на курси післядипломного підвищення кваліфікації

Список педагогічних працівників на  курси післядипломного підвищення кваліфікації в Київському міському педагогічному університеті ім. Б.Д. Грінченка  в  2015-2016 навчальному  році

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Рік на-роджен

ня

Посада

Спеціаль-ність

за дипломом

Осві-та

Педа

го

гіч

ний стаж

Звання

Ос-танні курси

Остання атес-тація

Яку кате-горію має

На яку категорію направляється

Термін проходже-ння курсів

1

Кондик Ольга Петрівна

1968

Директор школи, вчитель початкових класів та української літератури

педагогіка і методика початкового навчання, державне управління у сфері освіти

вища

25

«Учитель-методист»

2012

2012

вищу

підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та звання «Учитель-методист»

жовтень 2015-квітень 2016

2

 

Петренко Ліна Петрівна

1955

вчитель біології

біологія, фізіологія

вища

41

«Учитель-методист»

2010

2011

вищу

підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та звання «Учитель-методист»

16.05-03.06.2016

3

Ковальчук Галина Телемонівна

1967

вчитель початкових класів

педагогіка і методика початкового навчання

вища

28

старший учитель

2010

2011

вищу

 

підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння звання «Учитель-методист»

 

16.05-03.06.2016

4

Дмитренко Таміла Миколаївна

1971

вчитель фізики

математика й фізика

вища

20

-

2010

2011

вищу

підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння звання старший учитель

 

07.09-25.09.2015

5

Корнієнко Тамара Володими-рівна

1976

вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури

педагогіка і методика середньої освіти, образотворче мистецтво

вища

18

-

2011

2014

вищу

підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та присвоєння звання старший учитель

04.02-17.02.2016

6

Красняник Оксана Сергіївна

1985

вчитель англійської мови

англійська мова

вища

10

-

-

2009

ІІ

І

07.09-25.09.2015

7

Проценко Наталія Іванівна

1976

вчитель початкових класів

педагогіка і методика початкового навчання

 

вища

16

-

2010

2010

ІІ

І

04.04-22.04.2016

8

Задорожня Наталія Олександрівна

1977

вчитель української мови та літератури

українська мова та література

вища

18

-

2011

2011

ІІ

І

04.04-22.04.2016

9

Миткаленна Юлія Сергіївна

1980

вчитель української мови та літератури

українська мова та література

вища

3

-

-

-

спеціа-ліст

ІІ

04.04-22.04.2016

10

Товстенко Наталія Анатоліївна

1975

вчитель математики

математика

вища

7

-

-

-

спеціа-ліст

ІІ

16.05-03.06.2016

11

Марченко Олена Петрівна

1978

вчитель української мови та літератури

українська мова та література

вища

3

-

-

-

спеціа-ліст

ІІ

06.06-24.06.2016