Склад

Голова опікунської ради - Харченко Сергій Іванович  , президент асоціації казначеїв України.

Голова батьківського комітету:   Тихий Роман  Іванович

1.     Заступники: 1. Кондратенко Віталій Петрович

2. Лукановецька Людмила Петрівна - фінансово-економічна    діяльність, контрольно-ревізійна комісія.

3. Баканова Ірина Володимирівна - охорона навчального  закладу.

2. Дочинець Віталій Володимирович - юрист, будівництво та архітектура, аудит ремонтних робіт у навчальному закладі.

3. Нечаєв Артем Іванович  -  інформаційно - комунікаційна діяльність.

4. Кірімова  Алла Михайлівна  - безпека життєдіяльності школярів, екскурсійна робота.

5. Симоненко Ігор Валерійович - обслуговування відеоспостереження та пропускний режим.

6. Зелінська Олена Василівна - юридичне та правове забезпечення, правоосвітня, правовиховна робота.

7.  Силенко Людмила Олегівна - контрольно-ревізійна комісія.

8. Пасічник Ірина Миколаївна - громадський контроль за обліком та інвентаризацією придбаного батьками для школи майна.

9.   Шахрай Любов Миколаївна - пільгові категорії учнів, нагляд за харчуванням дітей у шкільний їдальні.

10. Клевчук Галина Олександрівна - матеріально-технічне забезпечення

11.  Капітан Вікторія Олександрівна  - благодійна та доброчинна діяльність

12.  Лютий Віталій Віталійович - контрольно-ревізійна комісія

13.  Печерська Наталя Олексіївна - матеріально-технічне забезпечення

Почесні члени батьківського комітету:

- Гаденко Мар’ян – народний артист України.

-  Філіппов Максим – редактор газети «Хрещатик»

-  Хранівський Федір Федорович