Шановні батьки!

В школі №316 в 2020-2021 навчальному році існує проблема в питанні забезпечення учнів 6 класу підручниками.

Згідно з планами МОНУ в 2019 р. підручники для 6 класу були надруковані тільки з двох предметів (історії та інформатики). Цими підручниками учні та вчителі забезпечені на 100%. З інших предметів підручники в останнє друкувались у 2014 році і забезпеченність ними  була 120% від кількості учнів та вчителів тогорічного контингенту. За цей період чисельність учнів, вчителів школи та району значно зросла. Термін використання підручників 5 років закінчився, більшість з них фізично зношені. Інформація неодноразово доводилась до Департаменту освіти і науки, МОНУ. Ця проблема існує в інших районах Києва та в регіонах України.

На сьогодні у районі не вистачає: математики, біології, англійської, німецької.

В зв′язку з ситуацією, що склалася, рекомендуємо бітькам та вчителям використовувати в навчальному процесі електронні версії. Список підручників додається.

Список підручників для 6 класу, які використовуються в навчальному процесі і яких не вистачає в СШ№316:

1. Біологія Остапченко Л.І.

2. Укр.літ Коваленко

3. Світова література Ніколенко