Розклад роботи шкільних гуртків на І семестр 2016-2017 н. р.

 

 

 РОЗКЛАД   РОБОТИ   ШКІЛЬНИХ   ГУРТКІВ

НА І СЕМЕСТР 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

з/п

 

Назва гуртка

Керівник

гуртка

Для

яких

класів

Кабі-нет

Понеділок

 

Вівторок

 

Середа

 

Четвер

 

П’ятниця

Субота

Неділя

1.    

 

«Патріот»   

Вербенюк В.В.

10,11

307

 

 

 

15.15-17.30

15.15-17.30

 

 

2.    

 

«Екос»

Петренко Л.В.

7,9

310

 

 

 

15.15-16.00

 

 

 

3.    

 

«Євроклуб»

Пожарська Г.Ю.

5-11

308

 

 

15.15-16.00

 

 

 

 

4.    

 

Хорове мистецтво

«Ліхтарики»

Ємельяненко А.А.

1-11

305

 

 

 

15.15-16.00

 

 

 

5.    

 

Хорове мистецтво

«Ліхтарики»

Солтис П.В. 

1-11

305

 

 

 

15.15-16.00

 

 

 

6.    

 

«Робототехніка»

Бєлан А.В.

6-8

227

 

 

15.15-16.45

 

 

 

 

7.    

 

«Студія образотворчого мистецтва»

Корнієнко Т.В.

5-11

129

 

15.15-16.45

 

 

 

 

 

8.    

 

«Джура»

Вербенюк В.В.

7-11

307

16.00-17.30

 

 

 

 

 

 

9.    

 

Клуб «Лідер»

Марченко О.П.

5-11

220

 

 

15.15-16.45

 

 

 

 

10.          

 

«Нappy English»                                                        

Оверчук О.В.

1-4

304

13.25-14.10

 

13.25-14.10

 

13.25-14.10

 

 

11.          

 

«Нappy English»

 

Красняник О.С.

1-4

104

13.25-15.00

 

 

 

13.25-14.10

 

 

12.          

 

«Нappy English»

Кузьменко Я.В.

1-4

104

 

13.25-14.10

13.25-14.10

13.25-14.10

 

 

 

13.          

 

«Нappy English»

Чуйко В.В.

1-4

108

 

15.15-16.45

 

 

15.15-16.00

 

 

14.          

 

Рухливі ігри

Комар Т.В.

1-4

м с/з

 

 

14.15-15.45

 

13.25-14.10

 

 

15.          

 

Футбол

Чередніченко А.І.

4-9

м с/з

 

 

 

15.15-16.45

15.15.-16.00

 

 

16.          

 

Баскетбол

Василенко М.А.

5-11

в с/з

16.00-17.30

 

16.45-17.30

 

 

 

 

17.          

 

«Юний пожежний»

Кузнєцова Т.А.

5-10

328

 

 

 

15.15-16.00

 

 

 

18.          

 

«Юний пожежний»

Калинюк С.Б.

5-10

232

 

 

 

15.15-16.00

 

 

 

19.          

 

«Юний інспектор дорожнього руху»

Марченко О.П.

8-10

220

 

15.15-16.45

 

 

 

 

 

20.          

 

«Веселі ритми»

Харлан О.С.

2-6

311

 

 

18.00-20.00

 

13.25-15.40

 

 

21.          

 

«Київський вальс»

Харлан О.С.

11

311

17.00-20.00

 

 

 

15.50-19.35

 

 

22.          

 

Клуб  бального танцю «Ліга-А»

Федотова Я.П.

1-5

311

 

 

 

 

 

11.00-14.00

 

23.          

 

Шаховий клуб «Світогляд»

Герасимчук С.В.

1-5

128

15.00-15.45

 

 

15.00-15.45

 

 

 

24.          

 

Футбол ДЮСШ

Чередніченко А.І.

5-10

в с/з

 

15.15-16.45

15.15-16.45

16.10-17.15

 

 

 

25.          

 

Футбол ДЮСШ

Мартинюк В.В.

1-3

в с/з

 

в с/з

16.15-17.30

15.15-16.00

15.15-17.30

 

 

 

15.15-16.10

16.00-17.30

15.15-16.00

 

 

09.00-11.00

 

26.          

 

Жіночий футбол

ДЮСШ

9-11

в с/з

 

 

 

 

 

15.00-20.00

11.00-15.00

27.          

 

Клуб  бального танцю «Ліга-А»

Федотова Я.П.

 

5-11

311

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

14.00-16.00

 

28.          

 

Карате

Крикотень Д.С.

2-8

м с/з

17.30-18.30

 

17.30-18.30

 

17.30-19.00

 

 

29.          

 

Тайський бокс

Сизенко О.Ю.

2-8

м с/з

 

19.00-20.35

 

19.00-20.35

 

09.00-10.36

 

30.          

 

Гімнастика

Школа Дерюгіної

1-6

в с/з

 

17.30-21.00

17.00-21.00

17.30-21.00

15.15-21.00

17.00-21.00

11.00-15.00

11.00-15.00

31.          

 

«Зірочка-316»

Скриннікова

1-11

306

15.00-20.00

 

15.00-20.00

 

15.00-20.00