РОЗКЛАД РОБОТИ ШКІЛЬНИХ ГУРТКІВ НА ІІ СЕМЕСТР 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

РОЗКЛАД РОБОТИ ШКІЛЬНИХ ГУРТКІВ

НА ІІСЕМЕСТР 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

з/п

Назва гуртка, секції

Керівник

гуртка, секції

Для

яких

класів

Кабі-нет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.   

 

«Патріот»

Вербенюк В. В.

10, 11

307

 

 

 

15.15-17.30

15.15-17.30

 

 

2.   

 

«Євроклуб»

Пожарська Г. Ю.

5-11

308

 

 

15.15-16.00

 

 

 

 

3.   

 

Вокальний гурток «Світанкова роса»

Давиденко С. І.

5

109

 

15.15-16.00

 

15.15-16.00

 

 

 

4.   

 

«Робототехніка»

Бєлан А. В.

6-8

227

 

 

 

15.15-16.45

 

 

 

5.   

 

«Студія образотворчого мистецтва»

Корнієнко Т. В.

5-7

129

15.15-16.45

 

 

 

 

 

 

6.   

 

«Джура»

Вербенюк В. В.

7-11

307

16.00-17.30

 

 

 

 

 

 

7.   

 

«Лідер»

Марченко О. П.

5-11

220

 

15.15-16.00

 

 

 

 

 

8.   

 

«Нappy English»

Оверчук О. В.

1-4

111

13.25-14.55

 

 

 

13.25-14.10

 

 

9.   

 

«Нappy English»

 

Красняник О. С.

1-4

104

13.25-14.55

 

 

 

13.25-14.10

 

 

10. 

 

«Нappy English»

Єсипова Я. В.

1-4

108

13.25-14.55

 

 

 

13.25-14.10

 

 

11. 

 

«Нappy English»

Безгодова О. М

1-4

337

13.25-14.55

 

 

13.25-14.10

 

 

 

12. 

 

Вокальна студія «Діадема»

Демченко Д. М.

1-11

217

 

15.15-16.00

 

15.15-16.00

 

 

 

13. 

 

«Баскетбол»

Василенко М. А.

5-11

в с/з

16.30-17.15

 

15.00-16.30

 

 

 

 

14. 

 

«Футбол»

Чередніченко А. І.

1-5

в с/з

 

15.00-16.30

 

15.00-15.45

 

 

 

15. 

 

«Волейбол»

Калиній Т. Л.

5-11

в с/з

 

 

16.30-17.15

 

15.00-16.30

 

 

16. 

 

«Самбо»

Челпанова Є. С.

1-5

м с/з

 

15.00-16.30

 

15.00-15.45

 

 

 

17. 

 

«Юний пожежник»

Марченко Л. В.

4

103

 

 

14.30-15.55

 

 

 

 

18. 

 

«Юні інспектори дорожнього руху»

Гебеш О. О.

9

335

 

 

 

15.10-16.40

 

 

 

19. 

 

«Перлинки»

Шнайдер А. М.

4-5

311

13.25-15.00

 

 

 

13.25-15.00

 

 

20. 

 

«Весела руханка»

Давиденко С. І.

1-4

109

13.25-14.10

 

 

 

 

 

 

21. 

 

«Супаданс»

Туренко Р. В.

9

311

16.00-16.45

 

15.15-16.00

 

16.00-16.45

 

 

22. 

 

«Київський вальс»

Миронюк К. Я.

9-11

311

 

 

16.00-19.00

15.15-19.00

 

 

 

23. 

 

«Танцюй з нами»

Миронюк К. Я.

1-4

311

15.00-16.00

 

 

 

15.00-16.00

 

 

24. 

 

«Карате»

Крекотень Д. С.

2-8

м с/з

 

 

 

 

18.00-19.30

 

 

25. 

 

Шаховий клуб «Світогляд»

Герасимчук С. В.

1-4

101

15.00-16.30

 

 

15.00-

16.30

 

 

 

26. 

 

«Карате»

Крекотень Д. С.

2-8

м с/з

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

 

 

 

27. 

 

«Самбо»

ДЮСШ «Іппон»

Челпанова Є. С.

1-5

м с/з

15.00-18.00

 

15.00-18.00

 

15.00-18.00

 

 

28. 

 

«Футбол» ДЮСШ «Дарниця»

Романовський С. П.

1-2

в с/з

15.00-16.30

16.30-18.00

17.15-18.45

15.45-17.00

16.30-18.00

17.00-18.30

 

29. 

 

м с/з

 

 

 

 

 

 

12.00-13.30

30. 

 

«Футбол» ДЮСШ «Переможець»

Мартинюк В. В.

3-6

в с/з

 

17.15-18.45

 

 

 

 

09.00-13.00

15.00-17.30

31. 

 

«Футбол» ДЮСШ «Переможець»

Щиголь О. М.

1-2, 11

в с/з

 

 

 

 

 

 

14.00-17.00

12.00-15.00

32. 

 

«Тайський бокс»

Сизенко О. Ю.

3-10

м с/з

 

19.00-20.35

 

19.00-20.35

 

09.00-10.35

09.00-10.35

33. 

 

«Художня гімнастика» ДЮСШ «Школа Дерюгіних»

Хозлу Е. Л.

1

м с/з

 

16.30-19.00

 

15.45-19.00

 

15.00-18.30

 

в с/з

 

18.45-21.00

18.00-21.00

18.45-21.00

17.00-21.00

18.00-21.00

15.00-18-30

09.00-12.00