Привітання з Днем знань

Щиро вітаю з Днем знань, з Першим вересня – справжнім всенародним святом мудрості, пізнання, зростання та перемоги!

Сьогодні для тисячі учнів нашої школи починається новий 2017-2018 навчальний рік. Нехай для вас він буде роком нових якісних знань і відкриттів, досягнень і перемог.

Нинішній день є особливо хвилюючим для наших  більше двохсот першокласників, адже вони вперше, тримаючись за батьківські руки, вступають на незвіданий шлях пізнання та роблять перші кроки назустріч цікавому шкільному життю. Нехай їхній шлях буде наповнений позитивом незабутніх вражень, захоплюючих відкриттів і нових знайомств.

Трепетним та водночас відповідальним цей рік стане і для випускників, оскільки їм доведеться добре попрацювати, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та підтвердити якість власних знань і в майбутньому обрати гідну професію.

Дорогі учні!

Ваші знання – це скарб, сила, міць нашої держави. Пам’ятайте про це!

Лише високоосвічена людина з глибоким і якісним обсягом знань здатна збудувати успішну європейську країну – Україну, в якій обов’язково пануватиме мир.

Високоповажні батьки!

Хочеться, щоб живий інтерес до шкільного життя ваших дітей був і надалі запорукою тісної співпраці громади батьків і школи.

Ми з вами доклали максимум зусиль, аби належним чином підготувати нашу школу до початку навчального року. І я вам за це щиро дякую. На цьому ми не зупинимось, будемо і далі постійно вдосконалювати умови навчання та виховання наших дітей. А ми, педагоги, повірте, докладемо усіх зусиль, щоб і надалі з використанням новітніх інноваційних технологій забезпечити всі освітні вимоги сьогодення.

Зичу всій родині школи 316 щирої і світлої життєвої дороги, міцного здоров’я, творчої наснаги.

Нехай Господь зігріє світлом своєї милості дорогу у світ знань.

Низький уклін вам, учителі, - сіячі доброго, розумного, вічного!

Нехай ніколи у вас не забракне сили і снаги у благородній справі – плеканні майбутнього України!

Успішного навчального року, яскравих досягнень і небачених перемог.

Зі Святом!

Директор школи                                               О.П.Кондик