Привітання з Днем Незалежності 2017

Шановні батьки та учні!

Щиро вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України!

Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі.

Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

З нагоди 26-ї річниці Незалежності нашої держави бажаю вам міцного здоров’я, миру, порозуміння, злагоди та добробуту. Нехай ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Директор школи № 316                                      Ольга Кондик