Привітання до Нового року та Різдва Христового

Шановні батьки, учні, педагоги!

Прийміть щирі привітання із Новим роком та Різдвом Христовим!

Зимові свята — символ нових надій і сподівань, нових життєвих перспектив, задумів і бажань, нових здобутків, досягнених вершин.

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості. Зичимо вам міцного здоров'я, наснаги до праці і навчання, любові близьких, злагоди у сім'ї. У ці казкові дні справджуються мрії, тож і ваші найзаповітніші мрії хай справджуються в життя, а в серці завжди залишається місце для казки. Нехай у ваших домівках панує добро і мир, а 2018 рік буде щедрим на успіхи у навчанні та праці, вагомі здобутки, щасливі оберти долі, достаток. Нехай нова життєва сторінка додасть сил і творчого натхнення, здійснить ваші найзаповітніші бажання!

Миру в серці та в нашій славній Україні!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Директор школи                  О.П. Кондик