План заходів щодо дотримання правил ПБ

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо дотримання правил пожежної безпеки при проведенні

Новорічних та Різдвяних свят у 2015-2016 навчальному році

Найменування запропонованих заходів

Термін виконання

Відповідальні

1.

Скласти графік проведення новорічних свят. Повідомити РУО дату і час їх проведення

До 12.12.15р.

2.

Провести  цільовий інструктаж з питань пожежної безпеки з працівниками та обслуговуючим персоналом, які залучені для виконання робіт по забезпеченню святкових заходів

До 15.12.15р.

Олійник О.Ф. Ламонова С.І.

3.

Провести бесіди про недопущення під час проведення святкових заходів   піротехнічних виробі, вогненебезпечних речовин, відкритого вогню

класоводи,

класні керівники