Переможці

Вітаємо  переможців районних олімпіад

2015-2016 навчальний рік.

п/п

ПІ учня

клас

предмет

місце

ПІБ вчителя

1

 Буртова Анастасія

8-В

 біологія

ІІІ

 Петренко Л.П.

2

 Євтушенко Ігор

9-А

 біологія

ІІІ

 Кобренюк Т.М.

3

 Іванченко Лілія

7-Б

 українська мова

ІІІ

 Марченко О.П.

4

 Заяць Ольга

9-А

українська мова

ІІ

 Шевченко Л.В.

5

 Слободяник Олександра

11-Б

 українська мова

ІІІ

 Чуть В.К.

6

 Євтушенко Ігор

9-А

 історія

ІІІ

 Колісніченко Т.Б.

7

 Кондратенко Діана

6-Б

 математика

ІІІ

 Товстенко Н.А.

8

 Козінчук  Дар’я

8-В

 географія

ІІІ

 Соколовська Я.В.

9

 Буртова Анастасія

8-В

 географія

ІІІ

 Соколовська Я.В.

10

 Жук Юлія

9-А

географія

ІІІ

 Соколовська Я.В.

11

 Гіловянц Кирило

7-В

 хімія

ІІІ

 Кузнєцова Т.А.

12

 Буртова Анастасія

8-В

 російська мова

ІІ

 Бугера Н.О.

13.

 Заяць Ольга

9-А

російська мова

ІІІ

 Бугера Н.О.

14.

 Масловська Дар’я

10-Б

образотворче мистецтво

ІІІ

 Корнієнко Т.В.

15

 Прохоров Ігор

7-А

образотворче мистецтво

ІІІ

 Корнієнко Т.В.

16

Луньова Олександра

10-Б

 ІКТ

ІІІ

 Бєлан А.В.

17

Кирпичова Анна

11-А

 педагогіка і психологія

ІІ

Серафімова І.А.

18

 Заяць Ольга

9-А

правознавство

ІІІ

 Бурдова Т. Г.

19

 Пискун Марина

9-А

правознавство

ІІІ

 Бурдова Т. Г.

20

 Заболотна Леся

9-А

правознавство

ІІІ

 Бурдова Т. Г.

21

Тичина Тетяна

10-Б

правознавство

ІІІ

 Бурдова Т. Г.

22

Корнієнко Анна

11-Б

правознавство

ІІІ

 Бурдова Т. Г.

 

 

Конкурси

п/п

ПІ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Конкурс

1

Чехонадських Вікторія

5-В

ІІІ

 Волотовська Т.П.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

2

Кириченко

 Ольга

6-Б

ІІ

 Шевченко Л.В.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

3

Іванченко

Лілія

7-Б

ІІІ

 Марченко О.П.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

4

Козінчук

Дарина

8-В

ІІІ

 Миткаленна Ю.С.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

5

Заяць

Ольга

9-А

ІІІ

 Шевченко Л.В.

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

6

Водчиць

Марта

5-В

ІІ

 Миткаленна Ю.С.

Конкурс ім. П. Яцика

7

Іванченко

Лілія

7-Б

ІІ

 Марченко О.П.

Конкурс ім. П. Яцика

8

Заяць

 Ольга

9-А

ІІІ

 Шевченко Л.В.

Конкурс ім. П. Яцика

9

Кірімова

 Іванна

10-А

ІІІ

 Сілецька Н.А.

Конкурс ім. П. Яцика