Педагогічна рада «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках навчання через взаємодію школи і сім'ї»

Виховання - велика справа:

вона вирішує долю людини

В. Белінський

«Всі ми вийшли з дитинства» – знаменитий вислів Антуана де Сент-Екзюпері чітко відображає закономірність первинного впливу сім'ї на становлення особистості. Дуже важливо, щоб сім'я забезпечила міцні особисті утворення, такі як прихильність, любов до родини та рідного дому, звички елементарної соціальної поведінки, інтерес до навколишнього світу.

Тож 22 січня 2018 року у школі відбулася педагогічна рада «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках навчання через взаємодію школи і сім'ї»(з використанням інтерактивних технологій). Досвідом роботи з цього питання ділились класні керівники, які атестуються у 2017-2018 навчальному році. Теоретичний і практичний матеріал педагогічної ради допоміг учителям і батькам краще пізнати дітей, усвідомити глибинний зміст і суть виховання, дав змогу обмінятися досвідом із зазначеної проблеми.