Наказ про зарахування учнів до 1-х класів


Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 316 з поглибленим вивченням української мови 

02140, Київ, пр. Бажана, 32-а, т.565-75-50, т.ф.577-37-6

Н А К А З

№ 196

31.05.2019 р.

Про зарахування учнів до 1-х класів

    На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного віку, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року №367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року №930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», наказу Департаменту освіти і науки від 11 січня 2019 року №10 «Про розвиток та оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2018 року № 1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти»,  наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва №50 від 22.02.2019 року «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2019 році», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти, забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до перших класів

          НАКАЗУЮ:

          1.  Зарахувати з 31.05.2019 р. до 1-х класів спеціалізованої  загальноосвітньої школи № 316 наступних учнів:

 

1

Алєшнікова Вікторія Станіславівна

2

Андреєв Тимофій Андрійович

3

Антропова Мар'яна Василівна

4

Бабич Захар Андрійович

5

Базилевич Аліна Євгенівна

6

Байдаченко Марк Вікторович

7

Балясний Данило Михайлович

8

Баришев Лука Олексійович

9

Безрук Олександр Вячеславович

10

Бистрицька Єва Іосіївна

11

Вітрук Анастасія Михайлівна

12

Віхляєва Лілія Романівна

13

Войцеховська Анна Олексіївна

14

Волік Катерина Олегівна

15

Гавенко Кирил Костянтинович

16

Герасименко Віктор Андрійович

17

Гілевська Ніка Євгенівна

18

Говорун Діана Юріївна

19

Гончар Анжеліка Тимурівна

20

Гончаренко Сергій Олексійович

21

Губенко ВячеславВадимович

22

Дана Яссін Ахмадович

23

Даниленко Ростислав Олегович

24

Денисенко Андрій Володимирович

25

Дика Маргарита Олегівна

26

Драган Дмитро Сергійович

27

Дунаєвська Діана Артурівна

28

Духновська Анастасія Вадимівна

29

Дяченко Андрій Євгенович

30

Дячук Максим Романович

31

Євтушенко Віталій Олександрович

32

Жерліцин Арсентій Дмитрович

33

Жуков Микита Дмитрович

34

Забережна Ірина Олександрівна

35

Завірський Артем Віталійович

36

Земляний Богдан Валерійович

37

Зуєва Зоя Володимирівна

38

Іваненко Олексій Сергійович

39

Ілюхіна Уляна В'ячеславівна

40

Калинюк Злата Василівна

41

Кирган Анастасія Юріївна

42

Кирик Іван Сергійович

43

Клименко Катерина Денисівна

44

Козаченко Маргарита Олександрівна

45

Кондрашова Анастасія Василівна

46

Конош Анастасія Євгенівна

47

Костишина Соломія Валеріївна

48

Котєньов Сергій Павлович

49

Котик Віктор Ігорович

50

Коцюба Дарій Володимирович

51

Кравченко Давід Георгійович

52

Кравчук Дмитро Віталійович

53

Крамський Андрій Олексійович

54

Кривошеєнко Вероніка Дмитрівна

55

Кузьмічов Дмитро Сергійович

56

Курашина Анастасія Ярославівна

57

Куцулима Мілана Віталіївна

58

Кушпіль Захарій Артемович

59

Легкодух Назарій Ярославович

60

Линів Єлизавета Мар'янівна

61

Липницький Марко Костянтинович

62

Литвинюк Богдан Станіславович

63

Лісіцкі Поліна Артемівна

64

Лудан Григорій Віталійович

65

Малашова Анастасія Віталіївна

66

Мангер Нікіта Романович

67

Маркова Варвара Анатоліївна

68

Марущенко Даніїл Дмитрович

69

Марценюк Єгор Олегович

70

Мельник Анастасія Вадимівна

71

Мінченко Платон Антонович

72

Мурзіна Меланія Олександрівна

73

Мурін Гліб Кирилович

74

Непокритов Гліб Олександрович

75

Нестерець Злата Олександрівна

76

Нечваль Олексій Володимирович

77

Німченко Матвій Русланович

78

Ночніченко Назар Ігорович

79

Овсяннікова Домініка Русланівна

80

Омельчук Назар Миколайович

81

Пекож Мірра Юріївна

82

Переверзєва Анна Павлівна

83

Пилипенко Кирило Андрійович

84

Пилипенко Нікіта Володимирович

85

Писаренко Дар'я Олексіївна

86

Піндюріна Анна Дмитрівна

87

Повстен Христина Петрівна

88

Польгуй Соломія Олександрівна

89

Попченко Артем Сергійович

90

Приліпко Владислав Євгенійович

91

Пулковська Олександра Олексіївна

92

Пушняк Микита Олександрович

93

Русецький Андрій Олександрович

94

Рябченко Анастасія Олександрівна

95

Савченко Андрій Олександрович

96

Сижко Олексій Юрійович

97

Силаєв Кирил Олександрович

98

Сирота Валерія Вікторівна

99

Сквірська Аліса Романівна

100

Скоробагатько Роман Олександрович

101

Скрипник Злата Сергіївна

102

Слободян Аміна Дмитрівна

103

Совік Марія Олександрівна

104

Солтик Яна Костянтинівна

105

Степанюк Анастасія Андріївна

106

Стеценко Маргарита Сергіївна

107

Стецюк Богдан Олександрович

108

Стороха Артем Олександрович

109

Субботенко Іванна Олексіївна

110

Сукало Олександра Захарівна

111

Телепова Діана Дмитрівна

112

Тищенко Вікторія Миколаївна

113

Ткаченко Владислав Ігорович

114

Тодчук Альберт Романович

115

Тріліс Поліна Сергіївна

116

Тур Євгенія Олександрівна

117

Усік Микола Іванович

118

Файчук Маргарита Павлівна

119

Фрідінський Давид Дмитрович

120

Харченко Дар'я Олексіївна

121

Харьков Ілля Олексійович

122

Хмурович Євгенія Валентинівна

123

Ходос Тіхон В'ячеславович

124

Цибанова Ольга  Сергіївна

125

Черниця Марк Станіславович

126

Черниш Вероніка Максимівна

127

Чернявський Іван Андрійович

128

Чмих  Єгор Романович

129

Шавурський Володимир Олександрович

130

Шевченко Аделіна Василівна

131

Шевченко Анна Юріївна

132

Шеренговий Святослав Олександрович

133

Шостацька Катерина Юріївна

134

Щур Руслан Олександрович

135

Якимаха Михайло Юрійович

136

Якімцов Максим Павлович

 Директор                                                                                  Ольга КОНДИК

 

 

НАКАЗ

№ 236

14.06.2019 р.

Про зарахування учнів до 1-их класів

           На виконання Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про захист персональних даних", постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного віку, шкільного віку та учнів", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затверджено наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 "Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти", наказу Департаменту освіти і науки від 11 січня 2019 року № 10 "Про розвиток та оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти", листа Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2018 року 1/11-8477 "Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти", наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва № 50 від. 22.02.2019 року "Про прийом дітей до 1-их класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2019 році", с метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти, забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до перших класів.

 

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати с 15.06.2019 р. до 1-их класів спеціалізованої загальноосвітньої школи № 316 на вільні місця наступних учнів:

1 Бондаренко Дмитро Дмитрович

2 Вінниченко Максим Сергійович

3 Вишневський Максим Сергійович

4 Жук Ксенія Євгенівна

5 Кришевич Ірина Олексіївна

6 Крюковська Анастасія Олександрівна

7 Ліпська Софія Анатоліївна

8 Любченко Михайло Сергійович

9 Морару Тіту Іонович

10 Мірошниченко Поліна Сергіївна

11 Проніна Валерія Артемівна

12 Рибчинський Владислав Захарович

13 Серденюк Мар'яна Сергіївна

14 Семенюк Михайло Володимирович

15 Телега Артем Ігорович

16 Чевела Арсен Едуардович

17 Михайлов Микита Сергійович

18 Яворницький Дмитро Леонідович

 

Директор                                                                            Ольга КОНДИК