Конкурси

Учні 4-х класів брали участь у мовознавчій грі "Що? Де? Коли?"                                                                                                                                                             Казкові учні Лісової школи ставили запитання з української мови нашим учням.                                                                                                                            Вітаємо четвертокласників з перемогою!!!

21 лютого у школі відзначали Міжнародний день рідної мови.

Було проведено багато заходів, під час яких діти більше дізналися про походження свята, змагалися в мовній ерудиції, готували плакати та вислови про мову, писали твори на тему "Суржик - невиліковна хвороба нашої мови" та "Народ вимирає не від інфаркту"                                                                                                                                                                                                                                            Протягом навчального дня був встановлений дрес-код: і учні, і вчителі були одягнені у вишиванки.                                                                                                             Учні початкової школи брали участь у інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?", а старшокласники були учасниками мовознавчої гри "Найрозумніший".

Участь у районних та міських конкурсах

"Шкільний дворик"- ІІ місце у місті 2013р.

"Моральний вчинок" - І місце у місті 2013р.

"КВК" - ІІІ місце у районі 2013р.

"Діалог держав і партнерство в освіті" - ІІІ місце у районі 2013р.

"Юний інспектор дорожнього руху" - ІV місце у районі 2013р.