Кафедри школи

 Кафедра української  мови та літератури                               Кафедра географії

     Шевченко Ліна Василівна                                                                        Петренко Ліна Петрівна      

 Чуть Віра Костянтинівна                                                                               Соколовська Ярослава Володимирівна   

 Задорожня Наталія Олександрівна                                                                Кобренюк Таїсія Михайлівна

 Сілецька Наталія Олександрівна                                                                   Баштова Марія Олександрівна  

 Сорока Леся Анатоліївна                                                                          

  Марченко Олена Петрівна                                                                           Кафедра художньо-естетичного циклу

  Совік Тетяна Павлівна                                                                                      Корнієнко Тамара Володимирівна

   Улицька Інна Ігорівна                                                                                        Ємельянова Анастасія Андріївна                                 

                                                                                                                                                   Меркотан Юрій Юрійович                                                                                                                                                                             

 

                                                                            

Кафедра математика                                                                   Кафедра фізичної культури

 Калинюк Світлана Богданівна                                                                    Василенко Максим Анатолійович 

  Бєлан Анна Володимирівна                                                                        Комар Тетяна Вікторівна

 Товстенко Наталія Анатоліївна                                                                   Чередніченко Ганна Ігорівна                                                                                          

  Приходько Ольга Григорівна                                                                     Шнайдер Анна Миколаївна

  Дмитренко Таміла Миколаївна

 Бойко Оксана Михайлівна  

 

Кафедра світової літератури

Гудиря Наталія Олександрівна

Бугера Наталія Олександрівна

 Розумовська Ірина Костянтинівна

 

 

Кафедра іноземної мови

 Ластовецька Галина Андріївна

Пожарська Галина Юріївна

Кондратенко Людмила Михайлівна

 Чуйко Вікторія Василівна

 

 

Кафедра історії

Колісніченко Тетяна Борисівна

Бурдова Тетяна Григорівна

 Тарара Тетяна Олександрівна