Кафедри школи

 

Адміністрація школи

Кондик Ольга Петрівна — директор

Іваненко Оксана Василівна — заступник директора з навчально-виховної роботи

Олійник Оксана Федорівна — заступник директора з навчально-виховної роботи

Котяхова Наталія Валеріївна — заступник директора з навчально-виховної роботи

Сорока Леся Анатоліївна — заступник директора з виховної роботи

Єрмоленко Інна Вікторівна — заступник директора з адміністративно-господарської роботи

 

Кафедра української мови та літератури

                                                                                 

 

Шевченко Ліна Василівна 

Радченко Ганна Іванівна

Задорожня Наталія Олександрівна        

Сілецька Наталія Анатоліївна

Маркович Тетяна Іванівна

Алексютіна Леся Петрівна

Євенко Наталія Володимирівна

Совік Тетяна Павлівна

Марченко Олена Петрівна   

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 Кафедра зарубіжної літератури та російської мови

Бугера Наталія Олександрівна

Полегенько Яна Анатоліївна

 

 

 Кафедра інформатики, математики та фізики

 

 

Бєлан Анна Володимирівна

Калинюк Світлана Богданівна                                                                              

Товстенко Наталія Анатоліївна                                                                             

Бойко Оксана Михайлівна  

Дмитренко Таміла Миколаївна                                                                             

Корнелюк Ганна Володимирівна

Москальова Ольга Іванівна                                                                                 

Рижова Марина Володимирівна

Папуга Дмитро Володимирович

Лавренюк Оксана Василівна

 

Кафедра природничих наук

Кирчун Світлана Павлівна

Труш Олена Олександрівна

Соколовська Ярослава Володимирівна                                                           

Бюйюккосе Ханума Будагівна

 

Кафедра іноземних мов

Ластовецька Галина Андріївна           

Пожарська Галина Юріївна

Кондратенко Людмила Михайлівна

Чуйко Вікторія Василівна

Москаленко Марина Василівна        

Скляр Юлія Володимирівна

Синявська Анастасія Володимирівна

                                                                                                       

Оверчук Оксана Василівна

Красняник Оксана Сергіївна

Ровінська Євгенія Сергіївна

Барабанова Оксана Вікторівна

Безгодова Оксана Миколаївна

Карапетян Ольга Юріївна

Мітель Ольга Володимирівна

Коханевич Оксана Вікторівна

 

 

Кафедра історії та правознавства

 

 

Колісніченко Тетяна Борисівна

Тарара Тетяна Олександрівна

Попельнюк Борис Володимирович

Немирович-Данченко Таміла Олександрівна

 

  Кафедра фізичної культури та Захисту України

 

Челпанова Єлизавета Сергіївна    

Василенко Максим Анатолійович  

Вербенюк Валерій Васильович

Калиній Тетяна Любомирівна

Герасимчук Сергій Володимирович

Крекотень Денис Сергійович

Кузбіт Володимир Юрійович

Рудак Андрій Ігорович

Дудак Максим Володимирович

 

 

 

 

 

    Кафедра
художньо-естетичних наук

 

                                                                                                                                              Дементьєва Тетяна Андріївна                                          

Шнайдер Анна Миколаївна                                                                                                Миронюк Катерина Яківна

Давиденко Світлана Іванівна

Туренко Роман Віталійович

 

 

 

 

Кафедра початкової школи

 

Харлан Ірина Юріївна

Поліщук Надія Анатоліївна

Дубова Катерина Сергіївна

Бондар Наталія Павлівна (вихователь ГПД)

Шиш Ольга Володимирівна

Рудь Ольга Оверківна (виховател  ГПД)

Вахоніна Світлана Миколаївна

Лебедєва Олександра Юріївна

Широносова Людмила Петрівна

Гаспарян Людмила Степанівна (вихователь ГПД)

Кузьмічова Альона Володимирівна

Ромась Ріта Олексіївна

 

 

 

Марченко Лариса Володимирівна

Тропотяга Тетяна Дмитрівна

Жовнерук Антоніна Олександрівна

Муха Світлана Іванівна

Шишова Ольга Анатоліївна

Проценко Наталія Іванівна

Кондрашова Ольга Василівна

Сахно Людмила Степанівна

Деркач Марія григорівна

Сідорова Наталія Володимирівна

 

 

 

Психологічна служба закладу освіти

Ященко Майя Іванівна — практичний психолог

 

 

 

 

 

Бібліотека

Мельгунова Наталія Іванівна - завідувач бібліотекою
Мельник Юлія Миколаївна - бібліотекар

Медична служба

                                                    Постой Леся Володимирівна