Інформація про новорічні заходи 2017-2018 н. р.

УКРАЇНА

ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 316 з поглибленим вивченням української мови Дарницького району м. Києва

02140, Київ, пр. Бажана, 32-а, т.565-75-50, т.ф.577-37-68

 

 

Інформація

про новорічні заходи 2017-2018 н. р.

 

з/п

Клас

Дата

Час

Назва заходу

Відповідальні і залучені особи

 

1-А

21.12

12.30

«Новорічний колобок»

Андріященко О. Б.

 

1-Б

21.12

12.30

Розважальна програма

«Новорічні розваги»

Харлан І. Ю.

 

1-В

21.12

12.30

«Новорічний колобок»

Руденко О. Ф.

 

1-Г

21.12

12.30

«Новорічний карнавал»

Мудренко О. Ю.

 

1-Д

21.12

12.30

«Новорічні розваги»

Дубова К. С.

 

2-А

22.12

12.30

«Новорічні розваги»

Бондар Н. П.

 

2-Б

19.12

13.30

«Людина починається з добра»

Міщенко Я. В.

 

2-В

19.12

13.30

«День Святого Миколая»

Шиш О. В.

 

2-Г

20.12

12.30

«Новорічний бал»

Кариченко Л. І.

 

2-Д

20.12

13.15

«Новорічні ігри»

Білаш А. М.

 

3-А

19.12

15.00

«День Святого Миколая»

Кравчук Т. В.

 

3-Б

21.12

12.30

«Новорічний карнавал»

Костюкевич О. В.

 

3-В

20.12

13.15

Розважально-ігрова програма «Зустрічаємо Новий рік»

Марченко Л. В.

 

3-Г

21.12

13.30

«Драйвовий Новий рік»

Тропотяга Т. Д.

 

3-Д

21.12

13.30

«Новорічні розваги»

Сопрун В. А.

 

4-А

22.12

12.30

«Новорічна дискотека»

Муха С. І.

 

4-Б

20.12

13.15

«Новий рік крокує по планеті»

Шишова О. А.

 

4-В

19.12

14.00

«Свято наближається»

(шоу конкурсів)

Завальнюк Т. Г.

 

4-Г

22.12

13.30

«Новорічна дискотека»

Проценко Н. І.

 

5-А

22.12

14.30

«Щедрий вечір, добрий вечір»

Задорожня Н. О.

 

5-Б

22.12

14.20

«Новорічний калейдоскоп»

Совік Т. П.

 

5-В

22.12

15.00

«Новорічний бал-маскарад»

Бугера Н. О.

 

5-Г

20.12

15.00

«Веселе новорічне свято»

Бєлан А. В

 

6-А

21.12

16.00

«Новорічний карнавал»

Корнієнко Т. В.

 

6-Б

21.12

16.00

«Новорічна карусель»

Соколовська Я. В.

 

6-В

19.12

16.00

«Свято Миколая – душа

весело співає»

Бойко О.М.

 

7-А

22.12

15.30

«Новорічна вечірка»

Кузнєцова Т. А.

 

7-Б

22.12

15.30

«Новорічна вечірка»

Калинюк С. Б.

 

7-В

22.12

15.30

«Новий рік крокує по планеті»

Гудиря Л. А.

 

8-А

 

 

Не проводять

Товстенко Н.А.

 

8-Б

 

 

Не проводять

Кондратенко Л.М.

 

8-В

 

 

Не проводять

Петренко Л.П.

 

9-А

21.12

15.30

«Новорічні розваги»

Розумовська І. К.

 

9-Б

21.12

16.00

«Новорічна дискотека»

Марченко О. П.

 

9-В

21.12

16.00

«Новорічна дискотека»

Тарара Т. О.

 

10-А

20.12

16.00

«Новорічний калейдоскоп»

Сілецька Н. А.

 

10-Б

19.12

15.00

«Новорічна вистава»

Ластовецька Г. А.

 

11-А

22.12

15.30

«Новорічне свято»

Шевченко Л. В.

 

 

Директор школи О. П. Кондик

 

 

Виконавець: Сорока Л. А., заступник директора з виховної роботи