День Святого Миколая

Світле й радісне свято, коли кожен сподівається на здійснення мрій. У це день завжди трапляються дива)) І так сталося, що саме в переддень Святого Миколая учням 1-2 класів (всього 9 класів) вручив подарунки від Миколая Сергій Іванович Харченко, наш справжній друг школи, учнів та вчителів, Голова Піклувальної ради, Президент Асоціації казначеїв України. Ця дружба поза політикою, випробувана часом і загартована десятиліттями. Чарівне дійство допоміг втілити Федір Федорович Хранівський - Почесний заступник Голови. В усі часи добрі справи та благодійність цінувалися по-особливому, як знак найвищої благородності, шляхетності, людяності та милосердя. Той варіант, коли даруєш і тобі це приємно робити)) Щасливі оченята школярів - ось те, що найбільше зворушує й приємно торкається наших сердець. Ми щасливі з того, що такі люди є поряд з нами, безмежно цінуємо дружбу та щиро радіємо разом з дітками, що мали змогу поринути у казкові миті.