Адміністрація школи

Кондик Ольга Петрівна - директор школи. Освіта вища: Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, Національна академія державного управління при Президентові України "Державне управління в сфері освіти". Вчитель української мови та літератури, вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, учитель-методист. Педагогічний стаж роботи 26 років. Нагороди:

• Грамота Дарницького районного управління освіти - 2003 рік,
  • Грамота Дарницького районного управління освіти - 2006 рік,
  • Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва - 2005 рік,
  • Подяка Інституту проблем виховання НАПН - 2012 рік,
  • Подяка Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" - 2015 рік,
  • Відзнака Всеукраїнської громадської організації "Асоціація українських працівників" - 2013 рік,
  • Відмінник столичної освіти - 2013 рік.

Радченко Ганна Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Освіта вища: Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя. Вчитель української мови та літератури, російської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Педагогічний стаж роботи 43 років. Нагороди:

• Грамота Дарницького районного управління освіти 1997 р.,
  • Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва - 1987 р.
  • Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва - 1988 р.
  • Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва - 2004 р.
  • Грамота Міністерства освіти і науки України - 1991 р., 2014 р.
  • Почесна грамота голови КМДА - 2009 р.
  • Подяка Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" - 2015 р.
  • Відмінник освіти України - 1997 р. та ін..

Олійник Оксана Федорівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Освіта вища: Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка. Вчитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж роботи 21 років. Нагороди:

Грамота Дарницького районного управління освіти - 1997 р.,

Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва.

• Подяка Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" - 2015 р.

Котяхова Наталія Валеріївна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Освіта вища: Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 18 років. Нагороди:

• Грамота Дарницького районного управління освіти - 2006 р.,
  • Подяка Дарницького районного управління освіти - 2013 р.,
  • Грамота Головного управління освіти і науки міста Києва - 2010 р.
  • Подяка Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" - 2015 р.

Сорока Леся Анатоліївна – заступник директора з виховної роботи. Освіта вища: Рівненський державний  гуманітарний  університет, Державний  вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Вчитель української мови та літератури та мови (англійська) і зарубіжної літератури першої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж роботи 14 років. Нагороди:

• Грамота ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України - 2013 р.
  • Грамота Дарницького  районного управління освіти - 2015 р.

Кузьмічова Альона Володимирівна - заступник директора з господарської роботи, освіта вища: Київський Славістичний Університет , стаж роботи 17 років